Žaidimų aikštelės vaikams – prabanga ar būtinybė

Žaidimų aikštelės vaikams. Turbūt ne kartą teko matyti savo vaikų akis, kai važiuojant autostrada Vilnius – Klaipėda, kokiame restorane pamatydavo žaidimų aikštelę vaikams.  Jų akys spindėdavo, net būdavo sunku pakviesti juos valgyti prie stalo kaip būdavo smagu. Gaila šie laikai baigėsi, kadangi dabar kelionė automobiliu praleidžiama žaidžiant telefone kavinėje ar restorane ta pati situacija.

Žaidimų aikštelės vaikams

Žaidimų aikštelės vaikams

Anksčiau žaidimų aikštelių pardavėjų buvo nedaug, jos kainuodavo nemažai, dėl to aikštelės vaikams ir kitos pramogos nuosavame kieme buvo neprieinamos visiems, vien dėl to kad jų nebuvo kur pirkti. Didėjant poreikiui gamintojai pradėjo gaminti įvairiausių modelių namelius vaikams įtraukdami vis daugiau pramogų tokių kaip čiuožykla, supynės, gaisrininko nusileidimo vamzdis, virvinės kopėčios, kopinėjimo siena ar kitos. Internete galite rasite daug įvairiausių projektų.

Naudinga pasidomėti:

Laikas lauke ir sveikata

Kadangi vaikų sveikata tėvai rūpinasi labiausiai, svarbu kad vaikai praleistu laisvalaikį aktyviai o geriausiai ir lauke. Kadangi lauke nėra tiek daug veiklos, reikia jiems padėti. Čia galite išsirinkti namelį vaikams, kuris sudomins jūsų vaikus žaisti lauke ir iškeisti telefono žaidimą į smagų laiko praleidimą žaidimų namelyje. Nameliu vaikai galės džiaugtis ištisus metus, todėl tai yra gera investicija į vaikų sveikatą. Nes telefonai ir kompiuteriai ne tik silpnina regėjimą, bet ir vysto įdingą laikyseną. Todėl tėvai, turi užimti vaikus vien dėl prevencijos šių sveikatos sutrikimų.

Mediniai nameliai ir nauda

medinio namelio nauda vaikams

Ko gero nereikia nei galvoti, jog namelių teikiama nauda yra apčiuopiama ir reali. Todėl pakalbėkime iš ko nameliai pagaminti ir kokį reikėtų pirkti.

Pirmiausia nameliai gaminami iš pušies medienos. Iš spygliuočio pagamintas namelis yra ergonomiškas ir kokybiškas pritaikytas naudojimui lauke. Todėl nameliai tarnauja labai ilgai. Namelio spalvą galite rinktis pirkimo metu, ir gamintojas impregnuos impregnantu su pasirinkta jūsų spalva. Jeigu neturite įrankiu ar noro surinkinėti namelį patys galite kreiptis į specialistus, ir jie jums už papildomą mokesti suteiks namelio surinkimo paslaugą.

Medinio namelio kainos svyruoja nuo kelių šimtų eurų iki kelių tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo namelio charakteristikų ir komplektacijos kurią išvardinome anksčiau. Todėl norint kad namelis būtų kiek įmanoma didesnis, reikės ir daugiau sumokėti.

SM