Medinių namelių vaikams įvairovė

Medinių namelių vaikams įvairovė. Gerėjant žmonių kas dieninėms sąlygoms, bei augant ekonomikai, vis daugiau žmonių gali sau sode ar prie namo leisti įsigyti medinį namelį vaikams. Kadangi pasiūla auga, konkurencija didėja, todėl ir kainos tampa geresnės, patrauklesnės.

Medinių namelių vaikams įvairovė

Medinių namelių vaikams įvairovė

Norintys nustebinti savo vaikus ieško būdų kuo tai padaryti praktiškai. Mazyliopalepe.lt mediniai nameliai vaikams yra geriausias ir praktiškas pasirinkimas. Taigi pagrindinis klausimas kuris sukasi jaunų tėvelių galvose kaip išsirinkti medinį namelį kuris tenkintų visų vaikų poreikius. Pradėjus rinktis namelį savo vaikui, nuo pasiūlos susisuka galva. Vieni siūlo namelius be čiuožyklų, kiti žaidimų aikšteles, treti kompleksus su  sūpynėmis. Ko gero smagiausia dalis yra rinkimasis. Medinių namelių kainos svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Todėl kartais svarbu teisingai įsivertinti savo norus, kad vėliau nebūtų kada gailėtis.

Naudinga pasidomėti:

Medžiagos namelių gamybai

Mediniai nameliai gaminami iš pušies o dažnai ir iš eglės medienos. Mediena yra išpjaunama, impregnuojama ir išdžiovinama. Vėliau termiškai apdorojama, o tik tuomet impregnuojama, bei dažoma. Norint užtikrinti namelio tvirtumą ir ilgaamžiškumą šis procesas turi būti atliekamas nepriekaištingai. Tuomet galėsite mėgautis savo nameliu ilgą laiką.

Medinių namelių vaikams komplektacija

vaikų namelių žaidimui komplektacija

Vaikų nameliai komplektuojami su čiuožyklomis, kuriomis vaikai gali smagiai leistis bei patirti adrenalino pojūtį. Supynės lavina mažylio pusiausvyrą, bei kitus įgūdžius. Todėl yra naudingos ne tik sveikatai, bet ir smulkiąją motoriką.

Nameliai tinka visų amžių vaikams, todėl yra puiki dovana gimtadienio, Kalėdų proga ar vaikų žaidimų paįvairinimui. Kiekvienas medinis namelis gali būti gaminamas pagal jūsų poreikius, todėl galite esamas modifikacijas tobulinti pagal savo idėjas.

Medinių namelių gamintojai Lietuvoje, teikia pristatymo bei surinkimo paslaugas, todėl užsakę namelį, nereikės rūpintis jo surinkimu ir pristatymu. Surinkti galite ir patys, bet be reikiamų įgudžių bei įrankiu sunkiu tai padaryti patiems.

Vaikų namelių kainos

Mazyliopalepe.lt medinių namelių kaina susideda iš įvairių aspektų, nuo dydžio bei komplektacijos. Kadangi visi nameliai skirting jų kainos irgi skiriasi. Ko gero teisinga būtų lyginti nameliu kaina su automobilio kaina. Kuo gausesnė komplektacija tuo namelis kainuos brangiau. Viskas priklauso nuo jūsų finansinių galimybių. Jeigu galite skirti daugiau pinigų – skirkite. Nes tai nėra trumpalaikė investicija, namelis tarnaus visa vaiko augimo raidos metu, todėl galėsite naudoti jį labai ilgai.

SM