Medinių namelių įtaka vaikams

Medinių namelių įtaka vaikams. Šiomis dienomis ypač populiarūs mediniai nameliai vaikams. Jų populiarumas jau nuo seno dominavo vaikų produktų linijose, tiesiog gamintojų buvo nedaug, bei žmonės nebuvo pasiruošę mokėti didelių pinigų už vaikų namelius.

Medinių namelių įtaka vaikams

Medinių namelių įtaka vaikams

Anksčiau užimti vaikus poreikio nebuvo, kadangi technologijos buvo ne taip stipriai pažengusios, ir geriausiu atveju jei namie buvo vienas televizorius, tai čia jau buvo šaunu. Filmukus vaikams rodydavo tik šeštadienį ir sekmadienį rytais, o visa likusi diena būdavo laisva ir sugalvodavome ką veikti kieme. Dabartinis jaunimas nuo 2 metų turi lengvą priėjimą prie technologijų. Kad ramiau namie būtų ir kad tėvai gautu kelias minutes ramybės duoda savo vaikams telefonus, o vaikai tampa priklausomi nuo jų. Žaidimai kasmet tobulėja, virtuali realybė ima viršų. Todėl nenuostabu, kad tėveliai ieško būdų kaip atitraukti vaikus nuo kompiuterių bei telefonų. Sunku vaikus sudominti veikla lauke, o prievarta pasiekiamas tik trumpalaikis rezultatas, ir bloginami santykiai su vaikais.

Naudinga pasidomėti:

Išeitis yra – namelis kieme

Tėveliai turi vieną išeitį, kuri atkreips vaikų dėmesį į kiemą – tai mediniai nameliai vaikams. Išties pamačius medinį namelį su čiuožykla ir keliomis sūpynėmis savo kieme, vaikai ne tik mes telefoną į šalį bet ir draugų pasikvies, ir taip susigražins tikrąją vaikystę savo kieme. Išlaisvins fantazija bei kūrybą, statys smėlio pilis, čiuožinės bei kitaip smagiai leis laiką.

Namelių komplektacija pagal poreikį

Kadangi vaikų nameliai labai paklausūs, gamintojai išpildė šį poreikį ir suprojektavo begales paruoštų namelio komplektacijų ir specialių pasiūlymų. Todėl renkantis namelį svarbu atkreipti dėmesį į saugumą. Kadangi ne visi gamintojai patyrę, gaminti ergonomiškus namelius, reikia įsitikinti, kad lentelės ir mediena yra obliuota, ir be išsikišimų, kurių dėka vaikai galėtų susižeisti. Taip pat jeigu nameliai yra su langais, nors turėtų būti išvis be jų, turi būti plastikiniai, kad sudužus nebūtų šukių ir vaikai nesusižeistų.

Medinių namelių kainos

Vaikų namelių kaina priklauso nuo daugelio faktorių, bet pagrindiniai yra namelio dydis, namelio charakteristikos parametrai ir namelio komplektacija. Kadangi tai yra investicija į Jūsų vaiką, ir vaikas džiaugsis juo visą savo gražią vaikystę, Jūs ne tik gerinate jo emocinę, bet ir fizinę būklę. Todėl renkantis namelį taupyti nederėtų, nes investicija atsipirks su kaupu.

SM